My photo
calenndula@gmail.com * DOLL MAKER, Czech * PANENKÁŘKA *

July 17, 2017

Krabat holidays black & white I
* dovolená v zemi Krabata. cestování, který si užiju. Sokol sčítá havrany a kolem cest ohromné duby, ty se počítat nedaj. poloprázdný kemp a prázdná pláž, jen pár dětí. voda, slunce a pláž a mnoho jezer, mnoho cest kolem nich skrz borové lesy, cesty, po kterých se dá jet tam a sem, kilometry mezi stromy s výhledy na vodu a plachetnice, krajina tak kouzelná, že občas jen zírám a uvnitř mě to jásá štěstím z té krásy. lesy o mnoho jiné, než ty naše. spaní blízko Země, celé dny venku...
* můžeš se procházet novými městy, můžeš na pláži jíst mangové čipsy, můžeš...prostě hlavně že vůbec můžeš, tak bych to asi řekla, hlavně že můžeš, jen to je ohromný.
* večeře a snídaně u vody, spaní v hamace, cestování s běloušem a Standou... ačkoli bělouš na chvíli odmítal jet dál, i navzdory cizí záhadné řeči našli jsme pro něj pomoc. ani Standa nezklamal. v noci ohromná bouře, zachraňování spícího dítěte z hamaky, propustil dovnitř jen pár kapek, jinak poskytl solehlivý úkryt všem lidem i jídlu i nádobí, náš cestovní domov.
* krásný i trochu dobrodružný to bylo a doufám, že ještě bude i příště.

No comments:

Post a Comment