My photo
calenndula@gmail.com * DOLL MAKER, Czech * PANENKÁŘKA *

January 5, 2014

pod mrakem * under the cloud* mrak, který měl být rohožkou, ale skončí asi spíš jako polštář. jen ho vycpat. miluju šedou.
* kabelky. jedna jako dárek. staré madeirové halenky. bílou taky miluju.

6 comments:

 1. Krásně usměvavý mráček:-))

  ReplyDelete
 2. Haničko, mráček je sice šedivý, ale s velice milým úsměvem, takže z něj rozhodně pršet nebude!!!!! V novém roce přeji jen všechno dobré a hlavně hodně a hodně zdravíčka. pa Jitka

  ReplyDelete
 3. děkuju. motiv mraku s úsměvem se mi zamlouvá.
  Jitko, děkuju za přání. také tobě přeju vše dobré v novém roce.

  ReplyDelete
 4. Super ten mrak,mraky takových mraků, to by se hovělo!Kam chodíš na ty nápady?
  Měj se fajn!

  ReplyDelete
 5. Ty jsi taková šikulka, tolik krásných nových věciček je tu k vidění! Moc se mi líbí všechny ty tisky a z krajkových taštiček jsem úplně unesená, však víš, krajka to je moje srdeční záležitost.
  Haničko, v novém roce ti přeji všechno jen to NEJ! Ty už si to uspořádáš podle svého, viď, a určitě to bude dobře.

  ReplyDelete
 6. Janko, nebo Šárko? děkuju! motivy mraků nejen v textilu se teď objevují dost, asi je to móda. a protože tyhle trochu dětinské motivy mně se prostě líbí, tak mrak musel být i u nás doma.
  Vladi, jsi hodná! tisk mě nadchnul, zkouším ho dál tu a tam. a ty taštičky... krajky mně se taky moc líbí. jedna paní mi dala nějaké poklady asi po babičce, určitě věděla, že já to ocením. ještě bych si chtěla něco z nich ušít, moc se těším.
  jenom neumím jako ty a Jitka, ty krásné pletené krajkové vzory, to obdivuju!!! holky, jste dobrý! paličkování ani nezmiňuju, jednou jsem zkusila a to není pro mě.
  děkuju za přání!!! psala jsem Ti mail s přáním do nového roku, doufám, že došel...

  ReplyDelete